--------------------------------------------------------------------------------
forrás: , Nemzeti Sport 2004.02.03

1. Ez történt

Férfi ING-bajnokság
14. forduló: Ceglédi VSE-Geosaurus-Szent István Egyetem SE-Ybl 8-8, Szeged-Beton VE-Domino-BHSE 1-16, Vasas-Plaket-Euroleasing-ZF Hungária-Egri VK 11-4, UTE-Taxi 2000-Szolnoki VSC 15-7, BVSC-Brendon-OSC-British Knights 10-5, Jégcsillag-FTC- Legrand-Szentesi VK 15-4

3. Plusz-mínusz

A jobbára sima találkozókon az Eger taktikus játéka érdemel említést a Vasas otthonában, no meg a Cegléd igyekezete, hiszen a negyedik negyedben 5-7-ről egyenlített 8-8-ra a fórokat elhibázó Ybl ellen.

Sok, negatív csúcshoz közeli statisztikai adatot bányászhattunk ki a szombati játéknap történései közül. Így például a Szeged mindössze egyetlen gólt lőtt hazai pályán a Honvédnak, több mint 21 percig bizonyult ereménytelennek. A Szentes is 17 percet várt, mire találatai számát kettőre növelte, az OSC pedig hat emberelőnyéből egyet sem váltott gólra, holott a BVSC ellen 10-5-ös vereséggel végződő meccse szorosabban is alakulhatott volna.

5. A hét csapata

Laczó (SZIE-Ybl, 1) - Weszelovszky (FTC, 2), Dávid (UTE, 3), Cagalinec (Cegléd, 1), Decker (BVSC, 1), Létay (FTC, 4), Boros (Szolnok, 2)
(Zárójelben: egyesület és hányadszor került a hét csapatába.)

6. A hét legjobbja

Létay Krisztián
(FTC, 1)
A nagy gólkülönbségű találkozók alapján a legtöbb találatot elérő játékost, Létay Krisztiánt választottuk a legjobbnak. A Szentest látványosabbnál látványosabb bombákkal kínálta meg, és úgy állt meg ötnél, hogy a negyedik felvonásban egy másodpercig sem volt vízben. Érdekesség, hogy a Fradi szélsője öt fordulón keresztül mindössze két gólt jegyzett.
(Zárójelben: egyesület és hányadszor lett a hét játékosa.)

7. Következik

15. forduló. 2004. február 4.: Szolnoki VSC-Ceglédi VSE-Geosaurus, ZF Hungária-Egri VK-Jégcsillag-FTC, Domino-BHSE-BVSC-Brendon, Vasas-Euroleasing-UTE-Taxi 2000, OSC-British Knights- Szent István Egyetem SE-Ybl. A Legrand-Szentesi VK-Szeged-Beton VE mérkőzést a szegediek kérésére később játsszák le.