Benedek sem segíthetett
--------------------------------------------------------------------------------
forrás: SZG, Nemzeti Sport 2003.11.26

Első vereségét szenvedte el a Pro Recco az olasz bajnokságban. Benedek Tibor és társai az első szakasz hat mérkőzésén és a második szakasz nyitó meccsén is győztek, ám a második fordulóban a három magyar légióst felvonultató Savona otthonában zátonyra futottak.

A fordulópont a harmadik negyed volt, amelyben egy súlyos szabálytalanság miatt kiállították Ferrettit, mire Angelini a klubtársát ért sérelem miatt durván megsértette a játékvezetőt. Ô végleges kiállítással bűnhődött, és a kettős emberelőnyt nem hibázta el Märcz Tamás. Ezzel a találattal 5–3-ra húzott el a házigazda, és a különbség meg is maradt a végére (7–5). Érdekesség, hogy Benedek 27 másodperc eltelte után lőtte a találkozó első gólját, ezzel a negyedik a leggyorsabban elért találatok listáján.

Olasz bajnokság
A1-liga, férfiak. Második szakasz. Magyar érdekeltségű eredmények. A-csoport (felsőház). Camogli–Chiavari (Katonás Gergely 3) 12–10, Savona (Märcz Tamás 2, Varga I Zsolt 1, Monostori Attila)–Pro Recco (Benedek Tibor 1) 7–5, Ortigia (Binder Szabolcs 2, Regős Áron 1)–Posillipo 5–14. Az állás: 1. Posillipo 6 pont (23–12), 2. Savona 6 (15–12), 3. Brescia 3 (19–13), 4. Pro Recco 3 (21–20), …7. Chiavari 0 (17–20), 8. Ortigia 0 (21–12)
B-csoport (alsóház). Bogliasco–Florentia (Hosnyánszky Norbert) 11–9, Catania (Fazekas Zoltán 2)–CC Napoli 13–13. Az állás: 1. Cremona 4 (24–15), 2. Catania 4 (20–18), 3. Nervi 4 (15–14), …8. Florentia 0 Nők. 9. forduló. Magyar érdekeltségű eredmények. Sikania Palermo (Rédei Kata)–Augusta (Várkonyi Gabriella) 6–7, Pescara (Valkay Ágnes 3, Valkay Erzsébet 1, Stieber Mercédesz 1)–Catania (Pelle Anikó 3, Drávucz Rita 1) 9–12. Az állás: 1. Catania 27 pont, 2. Gifa Citta Palermo 24, 3. Pescara 21, …10. Augusta 7, …12. Sikania Palermo 0