forrás: Gulyás Attila, Nemzeti Sport 2003.12.14

SZENTES: VARGA Z. – Vér 1, Makra 1, Hőnig, Molnár, SZREMKÓ 3, Ádám. Cs: Huszka 1, Kovács G., Tóth I A. Edző: Pengő László
POLO: SZÉP – Péteri 2, Beck, GYÖRE A. 1, Bak, Kiss A. 2, Szentkereszti. Cs: Vas. Edző: Györe Lajos
Gól – emberelőnyből: 9/3, ill. 11/3
Kipontozódott: Ádám (15. p.), Hőnig (17. p.), Szentkereszti (22. p.)

Györe Lajos már az első negyedben időt kért, s neki lett igaza, mert lányai kétgólos vezetést szereztek. Aztán úgy látszott, hogy visszaáll a világ rendje, Szremkó góljaival felzárkózott a hazai csapat. Hiába szerzett azonban vezetést is a Hungerit, a fővárosi lányok védekezésének sokáig nem találta az ellenszerét. A hajrában Szremkónak ismét helyén volt a szíve, előnyből szerzett góljára a Polo már nem tudott válaszolni.

Pengő László:
– Rossz játékkal is tudtunk nyerni.
Györe Lajos: – Hősiesen küzdöttünk, egy döntetlenszagú mérkőzést vesztettünk el a saját hibáink miatt.

Vasas-Hungarokábel–BVSC-Felina 13–4
(4–0, 3–1, 3–1, 3–2)

Hajós-uszoda, 50 néző. V: Horváth Cs.
VASAS: HORVÁTH P. – KISTELEKI D. 7, Ipacs 1, TOMASKOVICS 4, Báthori, Hári, Porvay 1. Cs: Németh E., Kotsidou, Molnár Zs., Mentzinger (kapus). Edző: Pálinkás Tamás
BVSC: Doroszlai – Hettig, Tankó, Tóth I. 1, Bodor, Kisteleki O. 2, Gál K. 1. Cs: HORVÁTH S., Kerpen, Papp O., DOLNAY A., Takács O., Márki, Klimenko (kapus). Edző: Dolnay Ottó Tamás
Gól – emberelőnyből: 11/2, ill. 4/0
Négyméteresből: 1/1, ill. –
Kipontozódott: Dolnay A. (26. p.)
Sárga lap: Dolnay Ottó Tamás (14. p.)

Pálinkás Tamás:
– Nagyon szeretünk győzni.
Dolnay Ottó Tamás: – Tudunk mi vízilabdázni, csak most nem jutott eszünkbe.

ING-bajnokság, nők
A női bajnokság további programja

forrás: , Nemzeti Sport 2003.12.03

A hét végén befejeződött a női ING-bajnokság első szakasza, és a versenykiírás értelmében két részre tagolódik a mezőny.

Kisteleki (elöl) az A-csoportban küzdhet (Fotó: Árvai Károly)
Az első hat helyezett (Dunaújvárosi Főiskola, Vasas, Szentes, Polo SC, BVSC, Egri VK) az A-csoportban, a 7–12. helyen végzők a B-csoportban folytatják. A felsőház csapatai kétfordulós körmérkőzést, azaz egyenként tíz meccset játszanak, az első fordulót december 13-án rendezik. Az együttesek magukkal viszik az alapszakaszban egymás ellen elért eredményeiket, a végeredmény a 2004. április 24-re tervezett utolsó fordulóban alakul ki. Az első két helyezett mindenképpen résztvevője lesz az elődöntőnek, míg a harmadik a hatodikkal, a negyedik az ötödikkel vív két nyert mérkőzésig tartó párharcot a továbbjutásért. Az elődöntő találkozóit május 2. és 16. között játsszák le, attól függően, hogy mikor éri el a három győzelmet valamelyik csapat, a fináléra ugyanebben a szisztémában kerül sor május 20. és 28. között. A B-csoport együttesei csak március 13-án folytatják a bajnokságot, és kétfordulós körmérkőzés alapján dőlnek el a helyezések.