--------------------------------------------------------------------------------
forrás: , Nemzeti Sport 2003.12.17

1. Ez történt

Férfi ING-bajnokság
9. forduló: ZF Hungária-Egri VK–Ceglédi VSE-Geosaurus 6–5, Szolnoki VSC–Szent István Egyetem-Ybl 3–7, OSC-British Knights–Legrand-Szentesi VK 12–6, UTE-Taxi 2000–Szeged-Beton VE 11–8, Domino-BHSE– Jégcsillag-FTC 9–6, Vasas-Plaket-Euroleasing–BVSC-Brendon 9–3. 10. forduló: Domino-BHSE–ZF Hungária-Egri VK 17–7, Szeged-Beton VE–Ceglédi VSE-Geosaurus 10–5, Szent István Egyetem-Ybl–Jégcsillag-FTC 5–15, UTE-Taxi 2000–OSC-British Knights 5–5, BVSC-Brendon–Legrand-Szentesi VK 20–1, Vasas-Plaket-Euroleasing–Szolnoki VSC 20–3

3. Plusz-mínusz

A mögöttünk álló, dupla fordulós hétvége legemlékezetesebb teljesítménye a Vasas nevéhez fûződik, amely 4–3 után esélyt sem adott a BVSC-nek, és miután a legkényesebb igényeket is kielégítő védekezése folytán nem kapott gólt a második félidőben, 9–3-ra nyert. Kásás Tamás a Partizan Beograd ellen megvívott sikeres Euroliga-találkozó után ezen a meccsen is nagyot alakított, Madaras Norbert nem vesztette el híres gólérzékenységét, a kapuban pedig Kósz Zoltán húzta le a rolót. A Vasas remek produkcióját az ellenfél mestere, Gerendás György is hitelesítette nyilatkozatában.

A kilencedik–tizedik forduló negatív meglepetését az UTE szolgáltatta, miután hazai pályán döntetlenen "ragadt” az OSC-vel szemben, a Szentes pedig köddé vált a Szőnyi úton, hiszen mindössze egyetlen gólocskát préselt be (azt is a befejezés előtt 2.29 perccel) Nagy Viktor kapujába, miközben húszat kapott.