Dunaújvárosi Főiskola-BVSC-TBÉSZ 6-5 (0-1, 1-1, 1-0, 2-2, 1-1, 1-0)
Dunaújváros, 300 néző. V: Juhász, Vojvoda
DUNAÚJVÁROS: SÓS - Benkő N., Benkő T. 1, ERDÔS 1, Tiba 1, PRIMÁSZ 2, Fellákné. Cs: Zantleitner, Bódi 1, Tóth A., Kovács A. Edző: Mihók Attila
BVSC: Györe Zs. - Kisteleki 1, GÁL 1, Dancsa, RÉDEI 2, Hőnig, Györe A. 1. Cs: Cseh, Hettig, Butuza, Vígh, Polareczky, Szentkereszti, Pápai. Edző: Györe Lajos
Gól - emberelőnyből: 3/2, ill. 5/2. Négyméteresből: -, ill. 1/1
A három nyert mérkőzésig tartó párharc állása: 1-0 a Dunaújváros javára

A szurkolók remek hangulatot teremtettek, a főiskolások idegesen kezdtek, néhány akciót elkapkodtak, a vasutasok viszont alaposan megdolgoztatták Sóst. Az első komolyabb lövés Rédei bombája volt, ami a "gólvonalra" pattant le, ám a játékvezetők továbbot intettek. Az első gólt is a vendégek érték el, Kisteleki értékesített egy emberelőnyt, majd a második negyed elején Benkő Tímea szintén fórból egyenlített. A BVSC ezután sorra kapta az előnyöket, ám pólósai nem tudták bevenni a remeklő Sós kapuját. Később Rédei hatalmas lövése aztán megadásra késztette a kapust. A nagy tét továbbra is blokkolta a csapatokat, meglehetősen pontatlanok voltak a lövések, ellenben a kapufát szétforgácsolták a játékosok. Primász a negyed vége előtt mértani pontossággal ejtett, így döntetlen állásnál kezdődhetett a befejező játékrész. Ebben rögtön négymétereshez jutott a vasutasgárda, amit Rédei értékesített, ám a válasz sem késett, Tiba éles szögből szintén jól ejtett (3-3). Még egy-egy gólt értek el a csapatok, így következhetett a kétszer háromperces hosszabbítás. Primász kapásból a hazaiakat juttatta előnyhöz, majd Györe Anett fantasztikus nagy góllal 5-5-re módosította az állást. Az utolsó három percben Erdős mattolta Györe Zsuzsát, amivel, ha nehezen is, de megnyerte a találkozót a bajnoki címet védő együttes.

Mihók Attila: - Összesítésben egy-nulla ide, és most csak ez a fontos.
Györe Lajos: - Hősies játékkal a bajnok otthonában csak hosszabbításban kaptunk ki.

Benke Zoltán , Nemzeti Sport 2002.06.10.

Női bajnokság a Felina-kupáért,
B-csoport
A 15. forduló eredményei: Dunaújvárosi GS-Vasas 5-8 (2-2, 1-2, 1-2, 1-2). G: Csavajda 2, Poszkoli 2, Szűcs, ill. Császári 4, Szabó Sz. 2, Ipacs, Németh E. Póló SC-BVSC-Brendon Arizona 6-12 (1-2, 2-4, 1-3, 2-3). G: Csámpai 3, Kiss A. 2, Bak, ill. Pivon 5, Bodor 4, Bátori, Jászberényi, Kovács G. Vasas-BVSC-Brendon Arizona 7-5 (2-1, 2-2, 1-1, 2-1). G: Császári 4, Porvay 2, Ipacs, ill. Czirok 2, Bátori, Bodor, Pivon